Публікації
19.05.2017

Математика, за Марією Монтессорі, — не просто запам’ятовування, це — сприйняття світу. Завдання педагога — створити можливості для становлення математичних  уявлень і вмінь дітей, їх самостійного навчання. Саме з цією метою вчена розробила свій унікальний матеріал, що допомагає не лише навчати математики, а й розвивати розум, соціальну та емоційну сфери.

18.05.2017

Сенсорне виховання значною мірою визначає загальний психічний розвиток дитини. Тому багато сучасних освітніх методів і технологій ґрунтуються на стимуляції різних аналізаторів. Розвиток сенсорики є базовим і в Монтессорі-педагогіці. Методика, що базується на роботі зі спеціальним сенсорним матеріалом, сьогодні залишається надзвичайно актуальною та ефективною.

16.05.2017

Останнім часом з’являється дедалі більше привабливих пропозицій щодо  виховання дітей за методикою Монтессорі: відкриваються Монтессорі-класи при різних навчальних закладах і навіть окремі центри. Проте, на жаль, деякі з них лише використовують модну назву, не реалізуючи суті методу. Пам’ятайте: наявність великої кількості матеріалів на полицях не є гарантією того, що педагог знає, як правильно працювати.