ДНЗ Вербиченька №7 Вараської міської ради

Гордість закладу –  4 групи, які працюють за методом М.Монтессорі, перша з яких була відкрита в 1995 році. У 1995-1996 роках відбулись поїздки педагогів закладу до Московського Монтессорі-центру, Київської пілотної школи Монтессорі. За фінансової допомоги Рівненської атомної електростанції у 1996 році був закуплений голландський Монтессорі-матеріал.

З 2003 року наш заклад є опорним у Рівненській області з впровадження методу М.Монтессорі в практику роботи дошкільних закладів.

З 2006 року педагоги, які працюють за методом Монтессорі з нашого закладу та з навчально-виховного комплексу № 10, є членами асоціації Монтессорі-вчителів України.

У 2012 році в складі делегації Рівненської області наш заклад брав  участь у третій Всеукраїнській виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», на якій представив матеріали з досвіду роботи груп Монтессорі та  отримав диплом лауреата і бронзову медаль у тематичній номінації «Інноваційна діяльність дошкільних навчальних закладів».

У 2013-2015 роках дошкільний заклад спільно з НВК № 10 працював як експериментальний майданчик регіонального рівня за темою «Впровадження педагогіки Монтессорі у навчання і виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку».

Електронна пошта: dnz7@ukrpost.ua

Адреса: 
вул. Енергетиків, буд. 33, місто Вараш (Кузнецовськ), Рівненська область
Телефон: 

(03636)24871