Процедура вступу до Асоціації

Для вступу в Асоціацію необхідно подати заяву та заповнити анкету (зразки розміщені на сайті). Рішення про набуття членства приймається на загальних зборах Асоціації.

Членами Асоціації можуть бути як фізичні особи (громадяни України та інших країн, що досягли 18-річного віку), так і юридичні (Монтессорі-школи, дитячі садки, освітні майданчики, тренінгові програми та центри), які є активними учасниками її діяльності. Робота членів Асоціації направлена на популяризацію Методу та дотримання стандартів Монтессорі-освіти в Україні. Вони беруть участь в усіх заходах Асоціації, вносять пропозиції щодо покращення ії діяльності, мають право голосу в прийнятті рішень.

На даний час діяльність Асоціації здійснюється без необхідності сплати членських внесків: відповідний механізм перебуває в стадії опрацювання. Положення про членські внески буде схвалено на Конференції Асоціації в грудні 2017.

Заява про набуття членства

Будь ласка, зверніть увагу - * всі поля мають бути заповнені українською мовою

Інформацiя про заклад освiти

Контактнi данi уповноваженої особи

З процедурою вступу та положенням про членські внески ознайомлена/ознайомлений. Даю згоду на обробку персональних даних.