УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІДМІНА РЕЄСТРАЦІЇ

 1. Реєстраційний внесок на участь одного делегата у конференції становить:
 • 2000 грн. - за умови сплати до 15.06.2017
 • 3000 грн. - за умови сплати до 29.09.2017
 • 4000 грн. - за умови сплати після 29.09.2017

Знижка на участь другого і кожного наступного делегата від однієї організації - 15% (у разі одночасної реєстрації учасників).

 1. Реєстраційний внесок на участь у конференції не повертається.
 2. Зареєстровані учасники, які за будь-яких обставин не зможуть взяти участь у конференції, зобов'язуються замінити делегата або відмінити участь, повідомивши про це Організатора не пізніше 29 вересня 2017.
 3. Заміна делегатів після 29 вересня 2017 не допускається.

УЧАСТЬ

 1. У конференції беруть участь лише попередньо зареєстровані учасники.
 2. Розповсюдження візитівок учасниками конференції допускається лише від імені організацій, що були зазначені в реєстраційній формі. Розповсюдження візитівок від імені інших організацій є порушенням умов реєстрації та участі.
 3. Відкриту рекламу та розповсюдження будь-яких рекламних і маркетингових матеріалів дозволено лише спонсорам та учасникам виставки.
 4. Організатор залишає за собою право використовувати/розміщувати фото-та відеоматеріали конференції (та її учасників) у відкритих джерелах.
 5. Носіння беджів учасників, наданих Організатором конференції, є обов'язковим для всіх учасників заходу.

ІНШЕ

 1. Організатор не бере на себе відповідальність стосовно питань, пов'язаних з оформленням віз для делегатів, транспортним забезпеченням або проживанням.
 2. Порушення вищезазначених правил участі може призвести до відмови в реєстрації на наступні заходи, організовані Всеукраїнською Асоціацією Монтессорі Вчителів, на період, визначений організатором.
 3. Дані правила участі розроблено виключно з метою забезпечення комфортної та конструктивної комунікації всіх учасників заходу.

Приймаючи цей документ, я погоджуюсь з Правилами участі.